Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Chciałbyś zapewnić lepszy standard pracy na komputerze sobie oraz swoim pracownikom, rozwijasz nową firmę i nie wiesz jaki sprzęt komputerowy będzie Ci potrzebny, powiększasz biuro i chcesz poszerzyć zasięg działania sieci WiFi czy po prostu nie chcesz już zaprzątać sobie głowę kolejnym zgłoszeniem dotyczącym zepsutej drukarki… Nasz zespół zapewni kompleksową pomoc, aby praca przy komputerze była przyjemniejsza i bardziej komfortowa a działanie sprzętu przewidywalne. W obecnych czasach każdy korzysta z komputera, dodatkowych urządzeń biurowych i wie, że kiedy któreś z nich ulega awarii, praca staje się mniej efektywna. Chcemy, abyś mógł skupić się wyłącznie na funkcjonowaniu swojej działalności i jej rozwoju. 

Serwis i konfiguracja komputerów

Serwis i konfiguracja komputerów

Kolejny zepsuty komputer, chęć zainstalowania specjalistycznego oprogramowania – te oraz wiele innych tematów związanych z serwisem i konfiguracją sprzętu możemy zrobić dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie w pracy z użytkownikami komputerów pozwoliło nam stworzyć rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, aby działał on w taki sposób, w jaki oczekujesz. 

Konfiguracja urządzeń sieciowych

Konfiguracja urządzeń sieciowych

Jeżeli planujesz udoskonalenie Twojej sieci WiFi i zakup kolejnego routera, ale zastanawiasz się, który będzie dla Ciebie najlepszy, pomożemy dokonać wyboru oraz dopasujemy działanie urządzeń sieciowych do Twoich potrzeb. Wyjaśnimy różnicę pomiędzy routerem, switchem, access pointem oraz co najważniejsze stworzymy rozwiązanie, które pozwoli Ci pracować z doskonałym sygnałem Internetu.

Przewiń na górę